Wypadek w Łososinie Dolnej. W zderzeniu trzech samochodów ucierpiała jedna osoba [ZDJĘCIA]


Wypadek Łososina Dolna – artykuły | Nowy Sącz Nasze Miasto
Łososina Dolna. Wypadek na DK 75, jedna osoba ranna [KRÓTKO] Jedna osoba została ranna w wypadku w Łososinie Dolnej. Na drodze krajowej nr 75 zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Droga Nowy Sącz – Brzesko jest zablokowana. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać do godziny 16.


Łososina Dolna. Zderzenie trzech samochodów – Polskatimes.pl
Zderzenie trzech samochodów 19:03 Na drodze nr 75 między Brzeskiem i Nowym Sączem w miejscowości Łososina Dolna doszło do zderzenia trzech samochodów, w którym jedna osoba została ranna.


Łososina Dolna. Zderzenie 3 pojazdów – Polskatimes.pl
Przed godz. 16.00 na drodze krajowej nr 75 w Łososinie Dolnej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku wypadku co najmniej jedna osoba została ranna. Służby pracują na miejscu.


Groźny wypadek w Łososinie Dolnej. Jedna osoba
Droga krajowa numer 75 przez wiele godzin była zablokowana. Na pograniczu Łososiny Dolnej i Witowic zderzyły się aż trzy samochody. Jedna z osób była zakleszczona i została zabrana do szpitala. Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku. W tej chwili na “krajówce” nie ma już żadnych utrudnień.


Lososina Dolna Wypadek – NaszeMiasto.pl
W niedzielę, 17 maja 2020 r., o godz. 15.50 doszło do zderzenia dwóch samochodów na drodze krajowej nr 75 w Łososinie Dolnej (powiat nowosądecki). Jedna ranna osoba została przetransportowana do szpitala. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Nowego Sącza, a przejazd odbywa się wahadłowo. Utrudnienia powinny potrwać do godz. 18.


Tragiczny wypadek w Łososinie Dolnej. Dwie osoby nie żyją …
W Łososinie Dolnej doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby nie żyją, jedna osoba została ranna. Droga krajowa numer 75 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.


Wypadek Łososina Dolna – artykuły | Dziennik Polski
Wypadek w Łososinie Dolnej. Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki na drodze krajowej nr 75 Nowy Sącz – Brzesko. Droga była zablokowana.


Piława Dolna. Po zderzeniu z inną ciężarówką uderzył w
Policjanci wyjaśniają, jak doszło do wypadku w Piławie Dolnej (województwo dolnośląskie). Wiadomo, że po zderzeniu dwóch ciężarówek jedna z nich uderzyła w przydrożny budynek.


pless.pl: [FOTO] Tragiczny wypadek na DK-1. Jedna osoba
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór na DK-1 w Kobiórze (573km). Około godziny 22.10 na pasie w stronę Pszczyny samochód dostawczy uderzył w pojazd służby drogowej którego pracownicy przygotowywali się do prac porządkowych. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.


Wypadek w Suchorzowie. W zderzeniu dwoch samochodów
W zderzeniu dwoch samochodów ucierpiała kobieta kierująca jednym z nich (ZDJĘCIA) – Echo Dnia Podkarpackie Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem .