Orhan Bursalı: Cumhurbaşkanı, damadını harcamış bir lider. MHPyi mi harcamayacak?


“İktidarı için damadını harcamış bir lider; MHP’yi mi harcamayacak!…”
Cumhuriyet gazetesi yazarı Orhan Bursalı, “Cumhurbaşkanı, iktidarı için en yakınını, damadını harcamış bir lider. MHP’yi mi harcamayacak?!


twitter.com/t24comtr/status/1330796478688849921
damadını harcamış bir lider; MHP’yi mi harcamayacak! https://t24.com.tr/haber/cumhuriyet-yazari-bursali-cumhurbaskani-iktidari-damadini-harcamis-birlider-mhp-yi-miharcamayacak


Cerrahpaşa’da Yangın: Bazı Hastalar Ambulanslarla Taşındı – Diken
Murat Sevinç. GÜNÜN 11’İ. Orhan Bursalı: İktidarı için damadını harcamış bir lider MHP’yi mi harcamayacak?! Orhan Bursalı: Gemi karaya oturunca Avrupa’ya imdat çağrısı gitti.


Cumhurbaşkanının Damadının Gerçek Yüzü ! Mutlaka İzleyin
Önerilen Videolar. Acil eylem çağrısı! İsrail ağır bedel ödeyecek. Şırnak’ta şehitlerimiz var! TÜRKİYE’NİN GÜNLERCE KONUŞTUGU BU OLAYDA FLAŞ GELİŞME. Perinçek’ten Kılıçdaroğlu’na…


Orhan Bursalı: Düşen Bir Lider Portresi – Hukuki Haber
Author: Hukuk Haber Published Date: 25 Mayıs 2014 Leave a Comment on Orhan Bursalı: Düşen Bir Lider Portresi. RTE, topluma liderlik anlamında artık “adam” olur mu… Kesin hayır.


Orhan Bursalı: Cumhurbaşkanı, damadını harcamış bir lider.
MHP’yi mi harcamayacak? 11:47 23 Kasım 2020. Cumhuriyet gazetesi yazarı Orhan Bursalı, “Cumhurbaşkanı, iktidarı için en yakınını, damadını harcamış bir lider.


AKP MHP’yi Bitirecek Gibi mi? – Orhan Bursalı – Cumhuriyet Gazetesi
2011’de seks kasetleri… Orhan Bursalı cumhuriyet gazetesi. Yazılarımda Cumhurbaşkanı RTE’nin ana iç politika hedefinin MHP’yi hammm yapmak olduğunu sık belirtmiştim.


Orhan Bursalı: “Hayır Çıkarsa 2019’da Erdoğan’ın…” – Medyascope
Güne Bakış (2 Ekim 2020): HDP Milletvekili Züleyha Gülüm ile HDP’li siyasetçilerin tutuklanması, Bahadır Kaleağası ile AB liderler zirvesinin Türkiye kararı.


“Cumhurbaşkanı’nı Terk Etmeye Hazır ‘Dava Adamları’ Var”
Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, bugünkü yazısında iktidar partisindeki ayrışmayı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın parti içerisine yönelik liderliğinin durumunu değerlendirdi.


Sabah: ‘Cumhurbaşkanımız MHP’yi Kastetmedi’ – – Sayfa 4 – – Son…
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP lideri Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili açıklamalarını değerlendirdi. Çelik, ‘Cumhurbaşkanımız Sayın Bahçeli’yi ya da MHP’yi kast edecek olsaydı direkt…
OBD2 Diagnostic Tool