Nowy rzecznik KEP: wierzę w możliwość dobrej współpracy ze wszystkimi mediami


Umowa o współpracy obronnej USA-Polska podpisana. Donald …
Umowa o wzmocnionej współpracy obronnej między USA a Polską zwiększy obecność wojsk amerykańskich w Polsce, wzmocni działania odstraszające NATO oraz bezpieczeństwo europejskie …


Rzecznik Episkopatu: ubodzy, wykluczeni, samotni nie mogą …
Rzecznik Episkopatu poinformował o przebiegu sytuacji związanej z kwarantanną i wykryciem koronawirusa u mieszkańców Sekretariatu KEP. „W dn. 8 czerwca br. Sekretariat KEP został poinformowany przez Sanepid, że jeden z interesantów, który był w Sekretariacie KEP dn. 2 czerwca br. ma wynik pozytywny na Covid-19.


Rzecznik Episkopatu: Św. Szczepan wskazuje, że wiara może …
– Sytuacja jest nowa. Ale jedno jest pewne. Żadna transmisja nie jest w stanie zastąpić obecności w kosciele. Być może ta trudna i wymuszona sytuacja sprawi, że ludzie bardziej docenią bezpośrednie uczestnictwo w Eucharystii, że jeszcze mocniej za Eucharystią zatęsknią. – mówił w rozmowie z “Niedzielą” rzecznik KEP, ks.


Wizyta Mike’a Pompeo w Polsce. Prezydent i premier …
Wizyta Mike’a Pompeo w Polsce. Prezydent i premier przeszli testy na koronawirusa – RMF24.pl – Prezydent, premier, ministrowie obrony i spraw zagranicznych przeszli testy na koronawirusa przed …


Microsoft ogłasza plan inwestycji 1 miliarda dolarów w
Plan zakłada długoterminowe inwestycje w podnoszenie kwalifikacji, silne lokalne partnerstwa, wsparcie transformacji cyfrowej oraz dostęp do najnowszych technologii chmury obliczeniowej. Pomogą one zrealizować wizję Polskiej Doliny Cyfrowej oraz przyspieszą cyfryzację i wprowadzanie innowacji wśród firm, instytucji publicznych i społeczeństwa.


Aktualności / Biuro Prasowe i Rzecznik Prasowy / Oficjalna …
Dziękuję również PKP PLK S.A. za aktywność i uczestnictwo w tym procesie. Był on długi, ale efekt jest dobry, z korzyścią dla wszystkich naszych mieszkańców, bo przebudowany dworzec, nowe miejsca parkingowe, otwierają tę część miasta dla wielokierunkowego użytkowania – przekonuje Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski.


Konferencja Episkopatu Polski | Konferencja Episkopatu Polski
Módlmy się za wszystkich poległych w tamtej wojnie sprzed 100 lat, którzy spoczywają w tej zlanej ich krwią ziemi. Dziękujemy im wszystkim za ocalenie naszej ojczyzny. Za ocalenie Europy – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu…


Nowa Era – pomysł na przyjazną i skuteczną edukację
Dla nas w Nowej Erze ma ona bardzo osobisty wydźwięk. Przywołuje na myśl akcje i inicjatywy, w które zaangażowaliśmy się całym sercem, działając bezinteresownie dla dobra innych. To całe mnóstwo wzruszających wspomnień, spotkań, rozmów. Z radością prezentujemy raport, który podsumowuje to, co zrobiliśmy dla innych w roku 2019.


Najlepszy smartwatch – Ranking TOP 10 – Benchmark.pl
Można używać go na basenie. Ma też wbudowane tryby treningowe, dla 14 różnych rodzajów ćwiczeń, w tym triatlon, bieżnia, wspinaczka, orbitrek itp. Wyposażono go w dobrej jakości wyświetlacz AMOLED, na którym prezentowane są n.in. powiadomienia ze smartfona. Jest też GPS i automatyczny pomiar pulsu.


Krajowa Administracja Skarbowa – Portal gov.pl
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.