Merve Aydın’ın bebeğinin adı belli oldu


Habertürk: Merve Aydın’ın Bebeğinin Adı Belli Oldu – Magazin…
Magazin 5 saat önce Doya Doya Moda saat kaçta başlıyor? Merve Aydın’ın bebeğinin adı belli oldu. Merve Aydın, “Rekler içinde bir ben bir de Mehmet Barlas” notunu düştü. 05.


Merve Aydın Bebeğinin İsmine Karar Verdi – Gerçek Gündem
Adını katıldığı Survivor yarışmasıyla duyuran milli atlet Merve Aydın, 2 yıl önce evlendiği Mehmet Akif Filiz’den 4 aylık hamile. Aydın, daha sonra bebeklerine Mehmet Barlas ismini verdiklerini açıkladı.


Merve Aydın’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu « MedyaPress
Eski milli atlet Merve Aydın ile Mehmet Akif Filiz’in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Merve Aydın, yaptığı paylaşıma “Vatanımıza, millletimize hayırlı bir evlat olursun inşallah oğlum” notunu düştü.


Merve Aydın’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu – Magazin… – Milliyet
Magazin – Eski milli atlet Merve Aydın ile Mehmet Akif Filiz’in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Erkek bebek beklediklerini duyuran Aydın, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


ÜNLÜ ŞARKICININ CORONAVİRÜS FONUNDAN DESTEK… – Uçankuş
Önce bebeğini, daha sonra da kendini aşağıya bıraktı. Hastalar dışarı çıkarıldı… Van gölü’nde kaçak göçmen faciası! Merve Aydın’In bebeğinin adı belli oldu!


Haberler.com: Merve Aydın, Babasının Sözleri Yüzünden mi Kaybetti
MERVE AYDIN, BABASININ SÖZLERİ YÜZÜNDEN Mİ KAYBETTİ – Sosyal medyada çoğu kişi Merve Aydın’ın Survivor All-Star şampiyonu olamamasını babası Ufuk Aydın’ın açıklamalarına bağladı.


Survivor All Star’da Merve Aydın’ın Aldığı Ücret Belli Oldu
Geçtiğimiz gün şans eseri gazetecilerle karşılaşan, Merve Aydın’ın Türkiye’de çok meşhur bir tatlıcıda çalışan amcası iddiaya göre çok özel açıklamalarda bulundu.


Merve Aydın Babası Yüzünden mi Kaybetti? – Internet Haber
Aydın’ın babası Ufuk Aydın ile Turabi’nin kardeşi arasında polemik yaşanmıştı.Survivor All-Star final akşamında ailelere söz verildiğinde, Merve Aydın’ın babasının sözleri sosyal medyada tepki çekti.


Bebeğin Adı Belli Oldu | CNN Türk
Bebeğin adı belli oldu. Çağla Şıkel: Bu sene tatil yapmayacağız. Acun Ilıcalı’dan Taner Tolga Tarlacı açıklaması: Yüzünü dahi görmek istemiyorum. Merve Dizdar: Doğru tercih yapmışım.


Merve Aydın – Sayfa 16 – Ekşi Sözlük
yahu bu kıza olan nefreti çözemiyorum. kadın tam bir survivor. itici mi? evet, itici. fakat orası survivor’sa fatmagül fakı, taçmin gibi süs bebekleri yerine merve aydın gibilerini koyacaksın ki azıcık…