Marcel Tisserand: Hiçbir şey bitmedi


Milliyet: Marcel Tisserand: Hiçbir Şey Bitmedi – Fenerbahçe – Spor…
Süper Lig’de Konyaspor’a 2-0 mağlup olan Fenerbahçe’de Marcel Tisserand açıklamalarda bulundu. Hiçbir şey bitmedi. Daha sıkı çalışacağız ve gelecek haftalarda kazanacağız.”


Marcel Tisserand, Fenerbahçe’de Ne Yapar? | Mustafa Demirtaş…
Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda stoper transferi Marcel Tisserand, nasıl bir stoper? Öne çıkan özellikleri ve eksikleri neler? Fenerbahçe’nin ideal ikilisi…


twitter.com/sporx/status/1325140489385832448
Yaratmış olduğumuz pozisyonlar da vardı ancak bunları gole çeviremedik. Hiçbir şey bitmedi. Daha sıkı çalışacağız ve gelecek haftalarda kazanacağız.”


Hiçbir Şey Bitmedi” | NTVSpor.net
Fenerbahçeli futbolcu Marcel Tisserand, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Gol pozisyonlarımız da vardı ama gole çeviremedik ve kaybettik. Ama hiçbir şey bitmedi.


Tisserand: “Her Şey Bitmedi” | Mynet Spor
“Her şey bitmedi” diyen Tisserand, ” “Defansif anlamda problemler yaşadık. Hiçbir şey bitmedi. Daha sıkı çalışacağız ve gelecek haftalarda kazanacağız.” ifadelerini kullandı.


Hürriyet: Son Dakika Haberi | Fenerbahçe’de Marcel Tisserand’dan…
Spor Haberleri – Fenerbahçe’nin stoperi Marcel Tisserand, Konyaspor’a 2-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu. Hiçbir şey bitmedi.


Marcel Tisserand’dan İttifak Holding… – Fenerbahçe Spor Kulübü
Futbol A Takımımızın savunma oyuncusu Marcel Tisserand, İttifak Holding Konyaspor karşılaşmasının ardından açıklamalar yaptı. Bu yüzden de kaybettik. Fakat hiçbir şey bitmedi.


FenerKolik – Yatacak Yeriniz Yok, Allahtan Korkun. Türk… | Facebook
Today at 10:19 AM. Marcel Tisserand: “Defansif anlamda problemler yaşadık. Hiçbir şey bitmedi. Daha sıkı çalışacağız ve gelecek haftalarda kazanacağız.” See More.


EHA Medya | Fenerbahçe Marcel Tisserand ile Görüşmelere Başladı
Fenerbahçe Kulübü, Almanya’nın Wolfsburg takımından savunma oyuncusu Marcel Tisserand ile görüşmelere başlandığını açıkladı. Gelinen bu noktada beni hiçbir şey şaşırtmıyor.


Marcel Tisserand – Ekşi Sözlük
her şey bitti derken çıkagelen insan 46. sevilen kişiden vazgeçme eşiği 13. mert armağan 10. marcel tisserand. şükela: tümü | bugün.