Fenerbaahçe’den Manuel Lanzini bombası


Fenerbaahçe’den Manuel Lanzini Bombası
Ard arda patlattığı transferle yeni sezona iddialı bir şekilde girmeye hazırlanan Fenerbahçe’de sürpriz bir gelişme yaşandı. Sarı-lacivertli kulübün Manuel Lanzini’ye talip olduğu iddia edildi.


Akşam: Fenerbaahçe’den Manuel Lanzini Bombası
Fenerbaahçe’den Manuel Lanzini bombası. Paylaş. Ard arda patlattığı transferle yeni sezona iddialı bir şekilde girmeye hazırlanan Fenerbahçe’de sürpriz bir gelişme yaşandı.


Fenerbahçe, 27 Yaşındaki Manuel Lanzini İçin Kulübüne Kiralama…
Fenerbahçe’de sıra Lanzini’de. Daha önceki yıllarda Beşiktaş’ın da gündemine gelen Manuel Lanzini, Premier Lig’de 122 maça çıkarken 20 gol atıp, 16 asist gerçekleştirdi.


Fenerbahçe, Manuel Lanzini’nin Peşinde! – Asist Analiz
Kanarya’dan lanzını bombası! İngiliz basınında çıkan iddialara göre Fenerbahçe, West Ham United forması giyen Manuel Lanzini için kiralama teklifinde bulundu.


Haberler.com: Fenerbahçe’den Manuel Lanzini Hamlesi! – Spor
Fenerbahçe’den Manuel Lanzini hamlesi! Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Fenerbahçe’de yeni bir isim gündeme geldi.


Fenerbahçe’den Lanzini Bombası – Futbol
Fenerbahçe’den Lanzini bombası. Valbuena’nın da ayrılmasıyla yaratıcı oyuncu noktasında sıkıntı yaşayan F.Bahçe, bu boşluğu Manuel Lanzini’yle doldurmak istiyor.


Milliyet: Transfer Haberleri | Fenerbahçe, Manuel Lanzini’yi Kiralamak…
…parolasıyla transfer döneminin en dikkat çekici takımlarından biri olan Fenerbahçe, Manuel Lanzini’yi kiralamak istiyor. Fenerbahçe’nin de kiralama konusunda Lanzini için devrede olduğu öne sürüldü.


Son Dakika Transfer Haberleri | Fenerbahçe’den Manuel Lanzini
Spor Haberleri – Fenerbahçe’nin West Ham’ın 27 yaşındaki futbolcu Manuel Lanzini için teklif yaptığı belirtildi. Geri Futbol Son Dakika Transfer Haberleri | Fenerbahçe’den Manuel Lanzini hamlesi!


Fenerbahçe’den Lanzini Bombası | FenerKolik
Valbuena’nın da ayrılmasıyla yaratıcı oyuncu noktasında sıkıntı yaşayan F.Bahçe, bu boşluğu Manuel Lanzini’yle doldurmak istiyor. Caner Erkin: Fenerbahçe’den başka hiçbir takımla konuşmadım.


Fenerbahçe’den Manuel Lanzini Hamlesi – Son Dakika Spor
Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Fenerbahçe’de yeni bir isim gündeme geldi. haberine göre sarı-lacivertliler, West Ham United’ın 27 yaşındaki yıldızı Manuel Lanzini için girişimlere başladı.
Launch car diagnostic