CHP’li Polat: Yanlış politikalar meraları eritti


CHP’li Polat: Yanlış Politikalar Meraları Eritti – Gerçek Gündem
Polat “Üretim ve tarımdaki yanlış politikalardan dolayı tarım alanları ve meralar eridi, çiftçilik ise bitme noktasına geldi” dedi. “Çiftçiler kendi mahsullerinden kazanç sağlayamıyor”.


CHP’li Polat Tarım ve Mera Alanlarını Meclise Taşıdı: İzmir Modeli…
CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Mahir Polat, her geçen gün azalan tarım ve mera alanlarını meclis gündemine taşıdı. Polat, “Tarım ve hayvancılıktaki yanlış politikalardan…


CHP’li Polat: Bakan Yanlış Bilgilendiriliyor
CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Mahir Polat, zeytinlikler için Orman Genel Müdürlüklerince talep edilen Çok Amaçlı Faydalanmayı Sağlayan Amenajman Planını Meclis…


Polat Gerçek Kimliğini Açıklıyor – YouTube


CHP’li Polat, Foça’da Mera Alanındaki Biyogaz Santralini TBMM…
CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Mahir Polat, İzmir’in Foça ilçesinde bir şirket tarafından Biyogaz Enerji Santrali yapılmasını Meclis gündemine taşıdı.


CHP’li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar
‘GÜNDE 38 İŞ YERİ KAPANIYOR\’ Türkiye\’de yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle günde 38 iş yerinin kapandığını söyleyen CHP\’li Tacettin Bayır, \”İş yerleri birer birer iflaslarını açıklıyorlar.


CHP’li Polat Sordu, Bakan Yanıtladı | İz Gazete
POLİTİKA 06.11.2018, 10:10. Kaydet. Chp’li polat sormuştu. CHP’li Polat, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği soru önergesinde, İzmir…


CHP’li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar
…bulunan rahip Brunson’a ve Türkiye’de tutuklu bulunan 15 Amerikalı’ya bağladığını ancak bunun asıl nedeninin 16 yıldır Türkiye’yi yönetenlerin izledikleri yanlış dış politikalar olduğunu ifade etti.


CHP’li Polat, ‘CHP Ülke Gündemini Belirliyor’
CHP YDK üyesi ve İzmir Milletvekili Aday Adayı Mahir Polat, katıldığı radyo programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Polat, “Ana muhalefetiz ama düşüncelerimiz iktidarı yönetiyor.


CHP’li Polat’tan Özeleştiri ve Sert Çıkış: “Parti İçi Rekabet O İlçeleri…”
CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi, (YDK) İzmir Milletvekili Mahir Polat 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Polat, İzmir’de CHP’nin Bergama, Kınık, Aliağa’yı kaybetmesine çok üzüldüğünü belirtti.