Böyle duyurdular: Koronavirüs casuslarını yakaladık


Akşam: Böyle Duyurdular: Koronavirüs Casuslarını Yakaladık
koronavirüs (Covid-19) salgını ile ilgili sahte haberler yaydıkları tespit edilen iki kişiyi yakaladığını duyurdu. kişilere para karşılığında koronavirüs ile ilgili sahte haberler yaymalarını önerdiği bildirildi.


Ukrayna: Rusya’ya Çalışan Koronavirüs Casuslarını Yakaladık
Ekonomi. Bakanlık duyurdu: 198 firmaya ceza! Ana Sayfa. Dünya. Ukrayna: Rusya’ya çalışan koronavirüs casuslarını yakaladık.


Ukrayna İstihbaratının İddiası: Rusya’ya Çalışan Koronavirüs
Dünya Ukrayna İstihbaratının iddiası Rusyaya çalışan koronavirüs casuslarını yakaladık. ile irtibata geçerek bu kişilere para karşılığında koronavirüs ile ilgili sahte haberler yaymalarını önerdiği bildirildi.


Ukrayna: Rusya’ya Çalışan Koronavirüs Casuslarını Yakaladık
SBU’dan yapılan açıklamada, Rusya makamlarının Kiev’de bulunan iki kişi ile irtibata geçerek bu kişilere para karşılığında koronavirüs ile ilgili sahte haberler yaymalarını önerdiği bildirildi.


Hürriyet: Corona Virüsü (Koronavirüs) Karantinasından Kaçtı!
Son Dakika Haber – Sivas’ta ateş ve öksürük nedeniyle hastaneye başvurduktan sonra Almanya’dan geldiğini söyleyen U.G. (33), Sivas Numune Hastanesi’nde corona virüsü (koronavirüs)…


İran İstihbaratı Duyurdu: ABD Casusu Yakalandı
Haberler. Dünya Haberleri. İran istihbaratı duyurdu: ABD casusu yakalandı. Meksika’da koronavirüs kısıtlaması yok! Devlet Başkanı “sokağa çıkın” çağrısı yaptı!


Dört Koldan Sarıldık: Suriye Dışındaki Bütün… – onedio.com
Bulgaristan sağlık yetkilileri ülkede iki koronavirüs vakasının görüldüğünü duyurdu. Bulgaristan Sağlık Bakanlığı yetkilisi yeni tip koronavirüse yakalanan iki kişinin seyahat geçmişi olmadığını belirtti.


Virüsle Dalga Geçmişti: İzdivaç Programcısı Cansel… – ABC Gazetesi
Cansel Çördük koronavirüse yakalandı Karantinaya alınan Çörtük, kötü haberi sosyal medyada hesabından duyurdu. “Açıkçası bu koronavirüs şeyiyle dalga geçiyordum, beni ele geçirene kadar.


Koronavirüs Yayılınca Virüs Savar Çorbasını Böyle Duyurdu
Sağlığınızı riske atmayın bedeninizi hastalıklardan korumak için eskilerin yöntemlerini uygulamaya dikkat edin.


Acun Ilıcalı Koronavirüs Salgınını Yarışmacılara Anlattı – Survivor
Survivor 2020’nin son bölümünde, yarışmacıları konseyde bir araya getiren Acun Ilıcalı, dünyadaki koronavirüs salgını hakkında ilk kez bilgi verdi.
code reader