Araç muayene süreleri uzatıldı! Ulaştırma Bakanlığı duyurdu


Son Dakika: Araç Muayene Süreleri Uzatıldı! Ulaştırma Bakanlığı…
Ulaştırma Bakanlığı duyurdu! SON DAKİKA HABERİ: Araç sahiplerine büyük bir kolaylık sağlayacak olan araç muayene süreleri ileri bir tarihe ötelendi.


Anadolu Ajansı: Kovid-19 Nedeniyle Araç Muayene Süreleri Uzatıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle araç muayene sürelerini uzattı. Yönetmeliğe eklenen geçici maddeyle araç muayene süreleri yeniden düzenlendi.


Habertürk: Araç Muayene Süresi Uzatıldı
Araç muayene süreleri uzatıldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirler kapsamında araç muayene süresinin 30 Eylül’e kadar uzatıldığını bildirdi.


Araç Muayene Süreleri Uzatıldı! – Sözcü Gazetesi
Araç muayene süreleri uzatıldı! Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, corona virüsü tedbirleri kapsamında araç muayene sürelerinin 30 Eylül tarihine kadar uzatıldığını duyurdu.


Araç Muayene Ertelendi mi?2020 Araç Muayene Süresini Uzatıldı mı?
Araç muayene ertelendi mi? İşte Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan karar ve diğer tüm detaylar… Ulaştırma Bakanlığı duyurdu.


Son Dakika… Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Araç Muayene Süreleri
Bakanlığı, Kovid-19 önlemleri kapsamında araç muayene sürelerinin 30 Eylül’e kadar uzatıldığını duyurdu. kadar muayenesi yaptırılamayan araçlar için söz konusu süre 30 Eylül’e kadar uzatıldı.


Araç Muayene Süresi Uzatıldı mı? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı…
…yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında araç muayene işlem tarihlerinin uzatıldığını duyurdu. Araç muayene süresi uzatıldı MI? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kovid-19 tedbirleri…


Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Araç Muayene Süreleri 30…
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, normalleşme süreci sonrasında, araçlarını muayeneye götürenlerin araç muayene istasyonlarında yoğunluk oluşturmasının önüne…


Araç Muayene Süreleri Tekrar Uzatıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kovid-19 tedbirleri kapsamında araç muayene sürelerinin uzatıldığını bildirdi. Araç muayene sürelerinin yeni uzatılan süresi de böylece belli oldu.


Araç Muayene Süreleri Uzatıldı – Medyabar
Son dakika haberi… Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kovid-19 tedbirleri kapsamında araç muayene sürelerinin 30 Eylül’e kadar uzatıldığını bildirdi.
obd2 scanner