AKP öncesi araba var mıydı sorusuna Cemal Enginyurttan güldüren yanıt


AKP Öncesi Araba Var Mıydı Sorusuna Cemal Enginyurt’tan
…Enginyurt, güldüren bir yanıt verdi. TBMM’de bütçe görüşmeleri sırasında AKP Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün, AK Parti iktidarı öncesini işaret ederek ‘Araba var mıydı araba?’ sözleri çok tartışılmıştı.


Cemal Enginyurt’tan AKP’li Vekile ‘Araba’ Göndermesi – VeryansınTV
AKP Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün AKP öncesini işaret ederek “Araba var mıydı araba” sözleri tartışma yaratmıştı… Cemal Enginyurt’tan esprili yanıt geldi. 28 Kasım 2020 18:58.


Cemal Enginyurt’tan AKP’li İsme ‘Araba’ Göndermesi
AKP’li Ök’ün bu sözlerine gönderme yapan MHP’den ihraç edilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yanıt: @name x.


Enginyurt’tan Araba Paylaşımı: 18 Yıl Önce Vardı da Biz mi Binmedik?
Cemal Enginyurt sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, AK Parti Milletvekili Nilgün Ök’ün “Araba var mıydı, araba” sözlerini tiye aldı. Büyütmek için resme tıklayın.


Cemal Enginyurt: 18 Yıl Önce Araba Vardı da Biz mi Binmedik
MHP’den ihraç edilen Milletvekili Cemal Enginyurt, “18 yıl önce araba var mıydı” tartışmasına tahta arabayla katıldı… Enginyurt’un paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.


Cemal Enginyurt’tan Gönderme
Cemal Enginyurt’tan gönderme. MHP’den ihraç edilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından esprili bir paylaşım yaptı.


Enginyurt’tan Güldüren Yalan!
Enginyurt’tan güldüren yalan! MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medyadan cezaevi fotoğraflarını paylaştı. Bir takipçisi neden cezaevine girdiğini sordu.


MHP’li Cemal Enginyurt: Yeni Nesilde Bir AKP Düşmanlığı Var
Enginyurt, ‘Bunu çözümlemeleri gerekiyor’ dedi. Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında konuşan Enginyurt, “Yeni nesilde bir AK Parti düşmanlığı var, bunu görürler inşallah.


MHP’li Vekil Cemal Enginyurt’tan Ağza Alınmayacak Küfürler!
MHP’li vekil, bir gazetecinin İş Bankası hisselerine yönelik sorduğu soruya, “İş Bankası’nda hissen mi var lan!” diye cevap vermişti. Ne demek “Cemal Enginyurt’tan hamile misiniz?”…


MHP’den Atılan Cemal Enginyurt’tan Flaş Açıklamalar – Son Dakika…
AKP’ye yönelik eleştirileri nedeniyle MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan bomba açıklamalar… İYİ Partililer mutluluk içinde, “Cemal Enginyurt itirafçı mı oldu” diyorlar…