Samorządowcy apelują do premiera Morawieckiego. Trzaskowski: Sytuacja jest krytyczna


Samorządowcy apelują do premiera Morawieckiego
Samorządowcy apelują do premiera Morawieckiego. Trzaskowski: Sytuacja jest krytyczna. 2 … We wtorek 3 listopada opublikowany został apel samorządowców do premiera Morawieckiego w sprawie …


Sytuacja jest krytyczna“. Trzaskowski apeluje do rządzących
Sytuacja jest krytyczna – oświadczył Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy zaapelował do rządzących, aby traktowali samorządy poważnie i konsultowali z nimi wszystkie swoje decyzje. Polityk zwrócił się też do prezydenta Andrzeja Dudy.


Samorządowcy apelują do premiera. “Sytuacja jest bardzo …
W apelu do Morawieckiego autorzy podnoszą, że sytuacja epidemiczna w Polsce jest bardzo poważna, w szybkim tempie przybywa osób zakażonych. Codziennie – jak alarmują – do szpitali trafia około 500 – 1000 osób, a około 50 – 100 wymaga podłączenia do respiratora.


Rafał Trzaskowski bije na alarm: “Sytuacja jest krytyczna
Sytuacja jest krytyczna – przyznał na konferencji prasowej. Polityk zaapelował również do prezydenta Andrzeja Dudy o aktywność ws. walki z koronawirusem w Polsce. W czwartek Rafał Trzaskowski pojawił się na konferencji prasowej poświęconej działaniom rządu ws.


“Na granicy wydolności”. Samorządowcy apelują do premiera
Pomorscy samorządowcy skierowali do premiera Mateusza Morawieckiego list, w którym apelują o podjęcie działań dotyczących m.in. zwiększenia liczby wykonywanych testów, polepszenia dostępu do szczepionek. Zwracają uwagę, że w szpitalach brakuje personelu i leków na SARS-CoV-2.


Trzaskowski zaapelował do Morawieckiego. Chodzi o …
Zaniepokojony sytuacją epidemiologiczną w stolicy jest także jej włodarz. Rafał Trzaskowski wystosował apel do premiera Mateusza Morawieckiego . Apel Rafała Trzaskowskiego do premiera


Trzaskowski: Sytuacja z respiratorami jest krytyczna. Nie …
Sytuacja z respiratorami jest krytyczna; w Warszawie wolne respiratory są na SOR-ach, ale nie ma ich przy łóżkach covidowych – poinformował we wtorek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.


Koronawirus w Polsce. Apel pomorskich samorządowców do …
“Apelujemy o podjęcie pilnych i zdecydowanych działań dotyczących systemu ochrony zdrowia, który jest na granicy wydolności” – napisali w liście do premiera Mateusza Morawieckiego pomorscy …


Koronawirus: Krytyczna sytuacja w Warszawie. Trzaskowski
Trzaskowski mówił o sytuacji epidemiologicznej w Warszawie. Ocenił, że jestkrytyczna“, bo w szpitalach zaczyna brakować łóżek i respiratorów.


Koronawirus w Polsce. Samorządowcy apelują do rządu …
Najpierw spotkanie z premierem, później z ministrem. Samorządowcy domagają się od rządu większej współpracy przy walce z epidemią koronawirusa. – Dla nas jest najważniejsze, żeby …