Pierwsza pacjentka odda osocze we Wrocławiu. “Urywają się telefony”


Koronawirus. Wrocław: Pierwsza pacjentka odda osocze
Pierwsza pacjentka, która pokonała koronawirusa, odda osocze we wrocławskim centrum w piątek. Osocze osób, u których potwierdzono zakażenie COVID-19, ale są już zdrowe, może pomóc …


Wrocław: pokonała koronawirusa – teraz odda krew – WP Wrocław
Kobieta, która wyzdrowiała po zarażeniu koronawirusem odda krew. To pierwszy ozdrowieniec na Dolnym Śląsku zakwalifikowany do oddania osocza dla innych chorych.


Koronawirus we Wrocławiu. Ponad tysiąc osób na …
Koronawirus we Wrocławiu. Najstarsza pacjentka czuje się lepiej Na Dolnym Śląsku do tej pory najwięcej, bo aż trzynaście przypadków zakażenia koronawirusem, odnotowano we wtorek, 17 marca.


Gdzie można oddać krew – Honorowe krwiodawstwo i …
Gdzie można oddać krew . Mapa punktów krwiodawstwa w których można oddać krew UWAGA! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną niektóre Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zawiesiły działalność określonych oddziałów terenowych, stałych punktów poboru krwi oraz odwołały część akcji wyjazdowych.


Koronawirus we Wrocławiu. Jest zarażona, zamiast izolatki …
“Mamy nowy przypadek zakażenia koronawirusem (…). Potwierdzone wyniki dotyczą kobiety z województwa dolnośląskiego, która przebywa w szpitalu we Wrocławiu” – poinformowało we wtorek po …


Koronawirus. Wrocław: Najciężej chora pacjentka w lepszym …
Dobre informacje napływają ze szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, gdzie hospitalizowani są pacjenci z koronawirusem. Polepszył się stan dotychczas najciężej chorej pacjentki.


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
UWAGA! Najbliższa akcja krwiodawstwa w Oleśnicy odbędzie się w mobilnym punkcie poboru krwi, który ustawiony zostanie przed siedzibą Polskiego Czerwonego Krzyża przy ul. Wojska Polskiego 13. Serdecznie zapraszamy!


Koronawirus. Lekarze z Lublina zaczęli leczenie osoczem …
Pierwszy pacjent z COVID-19 leczony w Klinice Chorób Zakaźnych SPSK 1 w Lublinie otrzymał we wtorek osocze ozdrowieńca. – Na razie jesteśmy zadowoleni z efektu, ale na pełną ocenę trzeba poczekać kilka dni – mówi dr hab. Krzysztof Tomasiewicz, kierownik kliniki.


AKTUALIZACJA. Pacjentka z objawami koronowiusa wciąż jest …
25-letnia kobieta wróciła do Polski po miesięcznym pobycie w Tajlandii. Zgłosiła się do szpitala w Łodzi, test potwierdził, że jest zarażona koronawirusem – podał “Express Ilustrowany”. O szczegółach przeczytacie poniżej.


Leczenie koronawirusa osoczem? W ten sposób osoby, które …
Pierwsi ozdrowieńcy oddadzą swoje osocze już po Świętach Wielkanocnych – czytamy w oświadczeniu, które pojawiło się na profilu szpitala na Facebooku. … Koronawirus we Wrocławiu: Ponad …
Diagnostic Tool