Manchester United zet Paul Pogba in solden


Manchester United zet Paul Pogba in solden
Manchester United zet Paul Pogba in solden. De fransman kostte in 2016 nog meer dan 100 miljoen euro en kan straks voor een veel lager bedrag vertrekken. Het contract van Paul Pogba zou dit …


Manchester United zet Paul Pogba in solden – Beerschot RSS
Manchester United zet Paul Pogba in solden In door Redactie op november 7th, 2020 Geen reacties. Manchester United zet Paul Pogba in solden. De fransman kostte in 2016 nog meer dan 100 miljoen euro en kan straks voor een veel lager bedrag vertrekken. Lees het volledige artikel ← vorig …


www.newslocker.com
We would like to show you a description here but the site won’t allow us.


Twitter to meet Man United over Paul Pogba racist abuse …
Twitter representatives will meet Manchester United and Kick It Out after the club’s midfielder Paul Pogba became the latest player to be subjected to abuse.


Paul Pogba: Manchester United out to avenge Stamford …
Paul Pogba: Manchester United out to avenge Stamford Bridge defeats Paul Pogba is eyeing revenge and a much-needed win when Manchester United host high-flying Chelsea.


Pogba jashtë”, tifozët shtyjnë Paul Pogba larg Manchester
Paul Pogba kthehet edhe një herë në qendër të një stuhie mediatike në Angli. Pas gabimeve në ndeshjet kundër Wolwes dhe Crystal Palace, që kishin gjeneruar kritika të ashpra dhe fyerje raciste, vjen një tjetër protestë nga ana e tifozëve. “Pogba jashtë” shkruhej në tabelën në hyrjen e qëndrës stërvitore të Manchester United në Carrington, …


Pogba gëzon tifozët e Manchester Unitedit – Insporti
Paul Pogba i ka përshpejtuar stërvitjet për ta fituar kondicionin dhe fuqinë dhe ka thënë se po ndihet mirë në përpjekjet e tij për t’u riaftësuar, një muaj pas operimit në nyjën e këmbës. Mesfushori i Manchester Unitedit është duke punuar për ta rifituar kondicionin në Angli, pasi nuk mori pjesë në kampion stërvitor të […]


Frikë nga tifozët e Manchester United: Pogba blen një qen …
Një qen roje për të luftuar frikën nga tifozët. Duket se është kjo zgjidhja e bërë nga Paul Pogba, si pasojë e kërcënimeve të marrë nga mbështetësit e Manchester United. Sipas asaj që bën të ditur The Sun, mesfushori francez ka blerë një Rottweiler, me vlerë 15mijë stërlina nga shoqëria e specializuar Chaperone K9.


Tifozët e Manchester United kanë një mesazh për Pogban pas …
Paul Pogba është kritikuar ashpër nga tifozët e Manchester United pasi gabimi i tij nisi aksionin e golit të barazimit të Wolves në Old Trafford. Pogba tentoi të bënte një kthesë ambicioze në mes të fushës në vend që të luante me një pasim të thjeshtë shkruan Telesport.al, raporton GazetaBlic. Si pasojë Wolves kishte mundësinë […]


Pogba ‘dridh’ tifozët e Man Utd, shfaq shenjat e para të …
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka filluar të tregojë shenjat e para të pakënaqësisë së tij. Para derbit lokal kundër Manchester City, lojtari ka treguar se sa i entuziazmuar është për ndeshjen, por ka dhënë edhe disa sinjale negative. Fakti ‘djajtë e kuq’ po e mbyllin sezonin e dytë radhazi pa asnjë trofe, nuk […]
TPMS Tool