İYİ Partide kritik 24 saat! Meral Akşenerin zor günü


İnternet Haber: İYİ Parti’de 24 Saat Çok Kritik! Meral Akşener İki Ateş…
Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, İYİ Parti’de 24 saatin çok kritik olduğunu ve iki ateş arasında kalan Meral Akşener’in nasıl bir tavır takınacağının bundan sonrası için belirleyici olacağını yazdı.


Abdulkadir Selvi: İyi Parti’de Kritik 24 Saat, Akşener İki Ateş Arasında
Çünkü ismi çizilenler İYİ Parti’nin merkez sağ kanadını oluşturuyordu. Meral Akşener de partiyi merkeze çekmek için bir hamle yapmıştı. Selvi, “Bugün İyi Parti’de iki kritik seçim yapılacak.


Kritik 24 Saat İçine Girildi
Deniz Çağlar Fırat. Kritik 24 saat içine girildi. Sadece şunu söyleyebilirim ki CHP’nin İYİ Parti’ye jestinden sonra Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adaylığı konusundaki kararını gözden geçirebilir.


Meral Akşener: İYİ Parti 24 Haziran’daki Seçimlere Girecek
…10 Aralık’ta gerçekleştirdik” diyen Akşener, İYİ Parti’nin 24 Haziran Pazar günü Meral Akşener’in açıklamaları şöyle Yarından itibaren Ankara’ya dönmek zorunda kalacaklar.


Meral Akşener 24 Haziran Seçimleri İçin İYİ Parti’nin Yol…
24 Haziran’daki seçimleri için partisinin yol haritasını açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “YÖK’ü tarihin karanlık sayfalarına göndermek bize nasip olacaktır.


İyi Parti Lideri Meral Akşener’den Siyasi Hesap Uyarısı! Bu Zor Günler.
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, “Yaşanan bu zor günler her tür siyasi hesabın üstünde, ortak bir mücadeleyle atlatılabilecek, devlet ve millet olarak dayanışma ve birlik ruhuyla aşılabilecek 24.


Meral Akşener’den Afrin İçin Kritik Çağrı – Omedyam | Bağımsız…
Konuya ilişkin ilk tepki Meral Akşener’den geldi. Bizim yerli ve millîliğimizin zekâtını versek sizinkini karşılar be! 24 saat İYİ Parti’yle oturup, İYİ Parti’yle kalkıyorlar.


İyi Parti’nin Kritik İsmi Adem Taşkaya’dan Meral Akşener’i Zora…
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanlarından tutun da partinin karar alma kademelerindeki kilit isimlerin yolu DDA ile kesişiyor” şeklinde konuştu.


Son Dakika: İYİ Parti’de Meral Akşener İçin Kritik 72 Saat
Aday olmayacağını açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i partililer ikna etmek için evinin önünde toplanıyor. Eklenme: 24 Temmuz 2018-12:41 | Güncelleme: 24 Temmuz 2018-13:09.


Meral Akşener’in O Sözlerine Demirtaş’tan Cevap Geldi!
Kan davalınız bile kapıyı çalsa. İYİ Parti lideri Meral Akşener de Demirtaş’ın bu sözleri üzerine “Güneydoğu’da şöyle bir gelenek var, kan davalınız bile olsa kapınızı çaldığı zaman içeri alırsınız.
diagnostic scanner