Erdemirde kurumlar hedef fiyatları yükseltti


Erdemir’de Kurumlar Hedef Fiyatları Yükseltti Haberi
12:35Gedik, BİM’de hedef fiyat yükseltti, tavsiyesini korudu. Vakıf Yatırım, Erdemir hedef fiyatını 10,00 TL’den 10,69 TL’ye güncelledi, tavsiyesini ‘AL’dan ‘TUT’a revize etti.


Erdemir – Ana Sayfa | Toplum İçin Değer Yaratıyoruz
Erdemir, 3,85 milyon ton sıvı çelik kapasitesiyle dünyanın en büyük çelik üreticileri arasında yer alıyor. Tüm faaliyetlerimizde kalıcı değer üretmeyi temel alıyoruz.


HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-HSBC, Kardemir ve Erdemir…
HSBC, Kardemir ve Erdemir hedef fiyatını yükseltti. bu parlak görüntünün genel olarak fiyatlara yansıdığına inanıyoruz. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy…


HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Oyak Yatırım, Erdemir İçin Hedef
…Erdemir için hedef fiyatını 12,00 TL’den 13,00 TL’ye yükseltti. Yüksek seyreden çelik fiyatları, zayıf hammadde baskısı ve satış Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim…


BNP, Erdemir Hisseleri İçin Hedef Fiyatını %15 Yükseltti
BNP Paribas analistleri, TL’deki değer kaybının Erdemir hisseleri için pozitif olduğunu belirterek yüzde 21 yükseliş potansiyeli olduğunu kaydetti.


Erdemir için hedef fiyatını düşürdü | Projeksiyon ve Hedef Fiyat
İntegral Yatırım, Erdemir için hedef fiyatını 10,60 TL’den 10,20 TL’ye revize etti. 2020 yılı ilk çeyrek sonuçlarının ardından hedef fiyat tekrar gözden geçirilecektir.”


Kardemir ve Erdemir’de Hedef Fiyatlar Yükseldi
HSBC Erdemir ve Kardemir hisse senetleri için hedef fiyatlarını yükseltti. Kurum yayınladığı raporda her iki hisse için de “Endeks Üzerinde Getiri” önerisini korudu.


Ereğli Demir Çelik Hisse Hedef Fiyatı Kaça Çıktı ?
Bir kurumun model portföyünde yer alan hissel… İşte son değerlendirme yapan Ziraat Yatırım’ın hisse hedef fiyatı: Ziraat Yatırım, Erdemir hedef fiyatını 4,30TL’den 4,76TL’ye yükseltti.


Erdemir Çelik Fabrikasının Hurda Alım Fiyat Listeleri – Bimel Metal…
ERDEMİR HURDA FİYATLARI – Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları. Çıkış Yap. Web sitem. Bugünden geçerli güncel fiyat 06.10.2020 Tarihindeki fiyattır.


Erdemir Hurda Fiyatlarını Yükseltti | Demir Çelik… | insaatnoktasi.com
Üretici 27/05/2017 tarihinden geçerli olmak üzere DKP, Ekstra ve Bonus hurda fiyatlarında 30tl artışa giderken diğer kalite hurda fiyatlarını değiştirmedi.Yeni fiyatlar DKP 1.040tl, Eksta 1.035tl, Bonus…
Diagnostic Tool