AKP’li belediye corona tehlikesine rağmen meclisi topluyor


AKP’li Belediye Corona Tehlikesine Rağmen Meclisi Topluyor
…belediyelerin Nisan, Mayıs, Haziran aylarındaki belediye meclis toplantıları ertelenmişti. AKP’li Elazığ Belediyesi ise 3 Nisan 2020 Cuma günü Belediye Meclis Toplantısı yapacağını duyurdu.


Millet Can Derdinde: AKP’li Belediye ‘İmar’ Peşinde! – Gerçek Gündem
Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle karantina tedbirleri sürerken AKP’li Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye meclisini akıl almaz bir gündem ile toplantıya çağırdı.


AKP’li Belediye Yasağa Rağmen Meclisi Olağanüstü Toplantıya…
Gebze Belediyesi’nin Meclisi toplama gündeminde ise imar işleri var” dedi. Oysaki Belediye Meclisi toplantılarının iptalini içeren genelge İçişleri Bakanlığının 26.03.2020 tarihli ek genelgesi.


AKP’li Belediye Başkanı Yasağa Rağmen ‘İmar Değişikliği’ ve ‘Yağlı…
AKP’li Gebze Belediye Başkanı, İçişleri Bakanlığının meclis toplantılarını 3 ay erteleme kararına rağmen meclisi ‘imar değişikliği’ ve ‘yağlı güreş yarışması’ sebebiyle olağanüstü toplantıya çağırdı.


AKP’li Belediye’den Koronavirüs Paylaşımı: Son Kozumuzu Daha…
Belediyelerde kullanılan sinek ilacı aracının fotoğrafını kullanan belediye, “Son kozumuzu daha kullanmadık. Akıllı ol corona” ifadelerine yer verdi.


Melikgazi Meclis’i Corona İçin Toplandı – YEREL – Biz Sizi İzliyoruz…
Melikgazi Belediyesi Meclisi corona virüsü için olağanüstü toplanarak, 14 tavsiye kararını oy birliği ile aldı. bu nedenle Belediye Meclisi’ni olağanüstü toplayarak 14 tavsiye kararı aldıklarını söyledi.


AKP’liler Bakın Neden Protesto Etmiş! – Kocaeli Haberleri
5393 sayılı belediye kanunu 22. 20 kişiyle toplanır diyor ve karar verir diyor. Biz protesto ediyoruz. Biz kaybetmiş olmamıza rağmen meclis çoğunluğu olarak biziz.


İBB Meclis Toplantısı’nda ‘Yenikapı’ Tartışması: AKP’liler Araçları…
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı devam ediyor. İmamoğlu, AKP’li Kalaycı’ya, “Devletin vakıf protokolünü belirleyecek yüzlerce saygın vakıf vardır.


Gazete Vatan: Meclis Toplansın – Son Dakika Güncel Haberler
Özyürek şöyle konuştu: “Meclis’i olağanüstü toplamanın iki somut tehlikesi var. Ama Meclis eskisi kadar rahat olmaz. AKP’li yetkililer eskisi gibi rahat kararlar çıkartamazlar.


Meclis’i Bekleyen Büyük Tehlike – SİYASET Haberleri
Oy çokluğu ile milletvekilliğinin düşürülmesi Meclis’e sunacak. Leyla Zana’nın yaptığı göz ardı edilirse ileride nasıl bir tehlikenin Meclis’i beklediği raporda şu şekilde özetlendi
Autel Diagnostic Tool